Hakkımızda

Hakkımızda
ERAYDIN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ 2019 yılında faliyete başlamış olup özverili, güvenli ve dürüst çalışmaları ile yolunda emin adımlarla ilerleyerek zamanla firmaların, ithalat, ihracat ve danışmanlık hizmetlerini üstlenmiş olup bunları halen başarı ile sürdürmektedir. Geçen zaman içerisinde firma sayısını çoğaltarak kanun yönetmeliğine uygun hizmetleri, tecrübeli, dürüst ve saygılı yöneticileri, deneyimli personeli ile yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.

Misyonumuz
ERAYDIN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ sektörki misyonu kanun ve yönetmeliklerine uygun belgelere sahip, vizyonu yüksek kadrosuyla, yaptığı işin sorumluluğunu bilen modern, deneyimli ve eğitimli personeli ile sektörünün lider markası olma yolunda ilerlemektir.

Vizyonmuz
ERAYDIN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ; Yeni fırsatlar yaratarak bulunduğu sektörde sürekli gelişen hizmetler ve yenilikler sunan sektöründe söz sahibi bir grup olmaktır. Gerek teknolojik değişim, bilgi ve donanım ile gerekse rekabete açık, uzman yenilikçi kadrolarımızla çalışanlarını taşıdığımız ve taşıyacak olduğumuz firmaların hiçbir koşulda zaman kaybına uğramadan sorun üreten değil sorunlarla anında kesin çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek temel vizyonumuzdur.

Kalite Politikamız
ERAYDIN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ; ulusal standart, yasa ve mevzuatlar doğrultusunda sahip olduğu finansal değerin yanı sıra sosyal, kültürel, etik ve insani değerlerini de çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, iştirakçileri, tüm iş ortakları ve diğer paydaşları ile birlikte müşteri memnuniyeti ve şikayetlerinin yönetimini, hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesini, süreçlerin etkin ve verimli yönetilmesini mükemmelliyetçi yaklaşım ile sağlar.